АПЛ. Прогноз Борнмут — Хаддерсфилд, 18.11.2017

Прогноз Борнмут – ХаддерсфілдБорнмут – Хаддерсфилд матч середняків чемпіонату у якому цікаво чи зможе новачок АПЛ здобути очки на полі міцного середянку Борнмута.

 Борнмут

У попередньому турі вишні виграли на виїзді у Ньюкасла але навіть після цієї перемоги  Борнмут  знаходиться у небезпечній зоні, випереджаючи тільки на один бал Вест Гем який у зоні вильоту.  На своєму полі Борнмут грає не так вдало,як у минулому сезоні, з п’яти матчів здобута тільки одна перемога,одна нічия і три поразки. Щодо кадрових втрат то вони вагомі не зіграють у цьому матчі Мингс та Станислас, також під питанням участь у матчі Афобе та Смита. Для того щоб відірватись від зони вильоту потрібно вдома перемагати,і матч проти Хаддерсфілда чудовий шанс для цього.

 Хаддерсфілд

Новачок  АПЛ – Хаддерсфілд перебуває у середині таблиці і впевнено себе почуває. Хаддерсфілд останні два матчі на своєму полі виграли, а от результати на виїзді у підопічних Давіда Вагнера жахливі, у останніх п’яти матчах не забили жодного голу на виїзді, Щодо кадрових втрат то не зіграють у цьому матчі Палмер та Станкович. Також під питанням участь у матчі  Мелоуна. Важко буде перервати невдалу серію Хаддерсфилду у матчі проти Борнмута.

Зарегистрироваться в 1хбет и получить бонус на первый депозит 100 евро/5000 рублей/3000 гривен

Cтавки онлайн на 1xbet

На перемогу Борнмута коефіцієнт 1,9, на нічию 3,52 а на  перемогу гостей 4,92. Тотал матчу менше 2,5 оцінюється в 1,75

Прогноз Борнмут – Хаддерсфілд

Явним фаворитом цього матчу вважаю Борнмут, після перемоги над Ньюкаслом, команда почуває себе впевненіше, і потрібно вже перемагати на своєму полі. Враховуючи той факт як грає на чужому полі і підтримку своїх вболівальників, думаю все таки вишні вдома здобудуть перемогу. Отже,ставимо на перемогу Борнмута з коефіцієнтом 1,9.

Рекомендація автора – Перемога Борнмута –коефіцієнт 1,9

Міша Пишник

303 просмотров

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *