АПЛ. Прогноз Кристал Пэлас — Ньюкасл, 4.02.2018

прогноз кристал пэлас ньюкаслВ неділю 4 лютого в 16.15 на стадіоні «Селхерст Парк» відбудеться   матч чергового туру Прем‘єр Ліги де Крістал Пелес прийматиме Нюкасл. Aplbets.com пропонує увазі футбольних гурманів свій прогноз Крістал Пелес-Нюкасл.

Крістал Пелес

Після приходу метра англійського тренерського цеху Роя Ходжсона гра команди набула нових барв. Особливо це помітно в середній лінії, де поступово авторитет і лідерські якості серба Луки Мілівоєвіча дозволили вийти з ігрової та психологічної кризи творчим гравцям Пелес. Особливої уваги заслуговують дії вже призабутого, колись англійського збірника Ендрюса Таунсенда, який поряд з Мілівоєвічем стає лідером команди. У звітному матчі команда з передмістя Лондона відчує суттєву кадрову проблему, адже їй не зможуть допомогти креативний Лофтус-Чік, Панчон, Бакарі Сако, але найвідчутнішою, мабуть, буде відсутність «вождя» захисту Скота Дана.

Нюкасл

На відміну від багатьох аутсайдерів, команда не робила протягом сезону кардинальних змін на тренерському містку, адже керівництво абсолютно довіряє одному з найдосвідченіших і фахових спеціалістів Прем‘єр-Ліги іспанцю Рафі Бенітесу, який зумів у минулому сезоні вивести «сорок» у еліту англійського футболу. Такі дії видаються логічними з огляду на кадровий потенціал колективу, де немає ані гучних імен, ані яскраво вираженого лідера. Видається, що головним завданням Нюкасла на сезон було закріпитися у вищому дивізіоні і готуватись до наступного чемпіонату з вже більш амбітними цілями. У звітному поєдинку Бенітес не зможе розраховувати на основного голкіпера Роба Еліота, що є величезною проблемою команди, адже він, дуже часто, ставав головною запорукою успіху у вдалих поєдинках Нюкасла. Проте більше серйозних втрат на гру, схоже не буде.

Зарегистрироваться в БК Фанспорт и получить бонус на первый депозит 1000 грн

Ставки онлайн в БК Фанспорт

На перемогу Крістал Пелес БК Фанспорт пропонує коэффіцієнт 2.04, на нічию– 3.45, перемога Нюкасла – 4.25

Наш прогноз і рекомендації

Думаю ця гра буде проходити за ініціативи господарів. Проте послаблений травмами і дискваліфікаціями колектив прагматичного Ходжсона постійно звертатиме увагу на недоторканість власних воріт. Нюкасл традиційно намагатиметься у виїзному поєдинку зіграти максимально прагматично, тим більше, що гратиме з одним із головних конкурентів за збереження путівки у еліті та без основного голкіпера. Звідси й мій прогноз

Прогноз автора. Тотал менше 2.5 – 1.8 в БК Фанспорт

Володимир Якимчук

809 просмотров

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *