АПЛ. Прогноз Лестер — Кристал Пелас, 16.12.2017

прогноз лестер кристал пеласПрограму 18-го туру відкриють у Лестері де місцева команда прийматиме Кристал Пеллас, чи зможуть орли не програти на полі Лестера? Нас очікує цікавий матч.

 Лестер

Лестер зараз перебуває у дуже хорошій формі,команда виграла чотири матчі поспіль причому здолали і Тотенгем і Бернли які ідуть у верхній частині чемпіонату. Прекрасну гру демонструють Марез та Варди, давненько ми не бачили такого впевненого в собі Лестера. Джеймс та Роберт Хут не допоможуть лисам у цьому матчі, на своєму полі Лестер програє тільки топ командам, а з середняками Лестер впевнено розбирається . Цікаво чи зможуть господарі здолати міцну команду Ходжсона, думаю матч буде цікавим і непедбачуваним.

 Кристал Пелас

Кристал Пелас нарешті покинули останню сходинку у чемпіонаті, Кристал Пелас не програє шість матчів поспіль,вражаюча серія орлів. На виїзді команда дуже мало забиває тільки один гол у дев’яти матчах і то це був матч на Кубок. Думаю шанси забити у ворота Лестера будуть але чи зможе Пеллас здобути очки, на це важко відповісти. Мамаду Сахо не допоможе у цьому матчі,один з лідерів захисту команди. Також не зіграє у цьому матчі Дилейни та Уорд. Думаю якщо Кристал Пелас не програє на полі Лестера це буде серйозне досягнення для гостей.

Зарегистрироваться в БК Фанспорт и получить бонус на первый депозит 1000 грн

 Ставки онлайн в БК Фанспорт

На перемогу Лестера 1,90 , на нічию 3,65 ,а на перемогу гостей 4,30. На те, що обидві заб’ють 1,80

 Прогноз на матч Лестер – Кристал Пелас

На даний момент обидві команди перебувають у хорошій формі,але зважаючи на серйозні проблеми Пеллас у захисті,і те що на своєму полі Лестер спокійно перемагає середняків, я міркую що Лестер переможе у цьому матчі,отже ставимо на перемогу Лестера з коефіцієнтом 1,90

 Рекомендація автора – перемога Лестера з коефіцієнтом 1,90 в БК Фанспорт

Повторить ставку автора

Міша Пишник

438 просмотров

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *