АПЛ. Прогноз Сток Сіті — Лестер Сіті, 4.11.2017

Програму 11 туру матчів АПЛ відкриватиме  матч Сток Сити  проти Лестера.Матч середняків чемпіонату в якому буде багато боротьби і непоступливості.

 Cток  Сіті

Сток Сіті у попередньому турі сенсаційно здобув перемогу на полі Вотфорда, причому не пропустивши на полі шершнів. Але з останніх 9 матчів Сток виграв тільки два. Сток набрав одинадцять балів у стартових 10 матчах і забив тільки 11 голів. Сток Сити поки не радує вболівальників стабільністю, на своєму полі Сток програв тільки два матчі. Серед кадрових втрат гончарів відзначимо відсутність Камерона та Мартинса Инди також під питанням участь у матчі Крауча.

  Лестер

Лестер змінив головного тренера замість Шекспира новим наставником лисів став Клод Пюєль.З новим тренером Лестер вже здобув впенену перемогу над Евертоном. Якщо брати до уваги останні матчі,то Лестер вже не програє п’ять матчів поспіль. Команда перебуває у середині таблиці і думаю це не той результат на який розраховують власники Лестера. Не допоможуть у цьому матчі Лестеру Джеймс та Роберт Хут. У хорошій формі перебувають Марез та Варди, і це не може не радувати фанів Лестера.

Cтавки онлайн на Париматч

На перемогу господарів коефіцієнт 2,60 на нічию 3,35 а перемога Лестера оцінюється в 2,80. Тотал матчу більше 2,5 коефіцієнт 1,97. Як бачимо коефіцієнти приблизно рівні на перемоги команд

 Прогноз Сток – Лестер

Сток на своєму полі грає доволі непогано і на мою думку Лестер не зможе виграти матч проти Стока, можна ризикнути і взяти нічию у цьому матчі,але як на мене надійним варіантом є наступний варіант Сток Сити з Ф(0) коефіцієнт1,84. Сток програв тільки один з п’яти матчів проти Лестера на своєму полі,і цього разу Сток теж як мінімум не програє.

 Рекомендація автора Сток Сити Ф (0) –коеф 1,84 на Париматч.

 

Міша Пишник

242 просмотров

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *