АПЛ. Прогноз Тотенгем — Саутгемптон, 26.12.2017

прогноз тотенгем саутгемптонПрограму 20 туру АПЛ відкриють матчем Тотенгем проти Саутгемптона, чи зможуть шпори здобути перемогу на своєму полі у матчі проти міцного середняка?

Тотенгем

Тотенгем здобув впевнену перемогу на полі непоступливого Бернли, завдяки хет трику Гари Кейна.  Тотенгем відстає від четвертого місця тільки на один бал, у господарів чотири перемоги у останнії п’яти матчах. У хорошій формі перебуває Гарри Кейн який вже забив 15 голів у чемпіонаті, у порівнянні з початком сезону здали Ериксен та Али. Не зіграє у цьому матчі Альдервейрелд, думаю Почеттино застосує деяку ротацію, але думаю що це не зупинить Тотенгем у цьому матчі і шпори вдома спокійно обіграють Саутгемптон

 Саутгемптон

Саутгемптон перебуває у небезпечній зоні,команда має в активі 19 балів, а у Борнмута який у зоні вильоту — 16. Саутгемптон виграв тільки один матч з останніх десяти,команда зараз перебуває не у кращій формі. На виїзді Саутгемптон в останнє вигравав ще у вересні. Під питанням участь у матчі Бертранда та Седрика. Важко уявити за рахунок чого Саутгемптон може відібрати очки на полі Тотенгема. Зараз команди перебувають у різних категоріях, дуже слабко виступає зараз Саутгемптон.

Зарегистрироваться в  в БК Zirkabet и получить бонус 1000 грн

Ставки онлайн в БК Zirkabet

На перемогу господарів 1,32 на нічию 5,30, а на перемогу Саутгемптона 9,40. Обидві заб’ють оцінюється в 2,12

Прогноз на матч Тотенгем- Саутгемптон

На даний момент Тотенгем явний фаворит цього матчу, зважаючи на щільний графік матчів і можливу ротацію від головного тренера Тотенгема, пропоную наступний варіант на цей матч Тотенгем з Ф ( -1,5) з коефіцієнтом 1,99, цікавий факт в останнє Тотенгем у два м’ячі на своєму полі обігрував Саутгемптон ще у 2004 році,думаю зараз хороший шанс покращити цю статистику.

 Рекомендація автора – Тотенгем Ф ( -1,5) з коефіцієнтом 1,99 Zirkabet

Міша Пишник

322 просмотров

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *