АПЛ. Прогноз Вест Гем — Арсенал, 13.12.2017

прогноз вест гем арсеналІ знову Вест Гем у дербі, цього разу у суперниках Арсенал, нас очікує цікавий і дуже принциповий матч, чи зможе Вест Гем відібрати очки і у канонірів на своєму полі ?
Вест Гем

Вест Гем провів дуже сильний матч проти Челсі і повністю заслужено здобув перемогу у тому матчі. Команда фактично ідеально провела матч у захисті не дозволяючи супернику нічого створити біля своїх воріт. До складу молотобійців повернулись Чичарито та Керол,і вже у а атаці Моєс має більше можливостей. У цьому матчі не зіграють Фонте та Куяте, під питанням участь у матчі Рида. На своєму полі Вест Гем програв чотири з останніх п’яти матчів проти Арсенала.

Арсенал

Арсенал на останніх хвилинах врятував нічию у матчі проти Саутгемптона, команда знову провалила матч у захисті,і якби Сотон реалізував хоча б декілька своїх моментів то Арсенал не врятував матч. Арсен Венгер сказав що у матчі проти Вест Гем буде незначна ротація, можливо побачимо Жиру з перших хвилин. Арсенал не може виграти вже два матчі поспіль у чемпіонаті,і виграти на полі Вест Гема буде вкрай важко. У цьому матчі не зіграє Мустафи та і напевне Мертезакер який провалив матч проти Сотона.

Ставки онлайн на Париматч

На перемогу господарів коефіцієнт 5,30 на нічию 4,30 а на перемогу Арсенала 1,63.  Тотал матчу більше 2,5 оцінюється в 1,68

Зарегистрироваться в БК Фанспорт и получить бонус на первый депозит 1000 грн

Прогноз на матч Вест Гем – Арсенал

Я впевнений що Вест Гем не зможе другий матч поспіль проти сильного суперника відіграти на нуль.і враховуючи серйозні проблеми Арсенала у захисті, думаю що і Вест Гем заб’є свій гол. Останні матчі між цими суперниками дарували нам велику кількість голів,думаю цей матч не буде виключенням. Я пропоную варіант  тотал матчу більше 3 голів з коефіцієнтом 2,12.

Рекомендація автора – Вест Гем – Арсенал тотал матчу більше 3 з коефіцієнтом 2,12 на Париматч

Повторить ставку автора

Міша Пишник

381 просмотров

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *