Бонус на перший депозит від БК Pin-up – до 10 000 грн!

Букмекерська контора Пінап – новий гравець на українському ринку ставок. БК пропонує цілий ряд цікавих бонусів, в тому числі – бонус на перший депозит до 10 000 грн.

Як отримати бонус на перший депозит в БК Pinup

Якщо Ви новий клієнт, Ви можете отримати бонус на свій перший депозит в Pin-up згідно з представленою таблицею, максимально до 125% від депозиту, до 10 000 UAH!

Сума бонуса залежить від суми депозиту. При сумі поповнення до 2 000 UAH (від 25 UAH до 1 999 UAH) бонус дорівнюватиме сумі депозиту.
Для депозитів в сумі від 2 000 UAH до 3 999 UAH, бонусний відсоток буде підвищений до 110%.
Максимальний бонус по акції — 10 000 UAH, що дорівнює 125% за депозит в сумі 8 000 UAH. Повні умови відсотків бонуса приведені в таблиці.

Бонус може бути відіграний впродовж місяця, ставками з реального балансу з необхідним коефіцієнтом обороту (вейджером). Детальний опис у вкладці «Правила».

Регистрация В БК Пинап – все страны

Правила

1. Дана акція доступна для усіх нових клієнтів букмекерської контори Pin-up, що зробили свій перший депозит з 18.07.2018 по 01.01.2022.

2. Акція поширюється тільки на перший депозит кожного клієнта і бонус складає:
• 100% від суми депозиту (при сумі депозиту до 1 999 UAH);
• 110% від суми депозиту, для депозитів від 2 000 UAH до 3 999 UAH;
• 115% від суми депозиту, для депозитів від 4 000 UAH до 5 999 UAH;
• 120% від суми депозиту, для депозитів від 6 000 UAH до 7 999 UAH;
• 125% від суми депозиту, для депозитів від 8 000 UAH і вище. При цьому, максимальна сума отриманого бонуса становитиме 10 000 UAH.3. Для отримання бонуса, після реєстрації, клієнт повинен:
• повністю заповнити профіль коректними даними;
• зробити успішний депозит на рахунок «Спорт».

4. У тому випадку, якщо клієнт виконав описані в пункті 3 дії в іншому порядку (наприклад, заповнив профіль після внесення депозиту), бонус також нараховується, але тільки за тієї умови, що з внесеного депозиту клієнт не робив ставок, не подавав заявок на виведення і не переказував кошти на баланс «Казино».

5. Бонус зараховується на бонусний рахунок клієнта автоматично, при дотриманні умов в пунктах 3 і 4.

6. Виконання умов по відіграшу бонуса повинно статися впродовж 720 годин (місяця) з моменту зарахування бонуса. По закінченню цього терміну, бонусний рахунок обнуляється системою автоматично, а усі виграші по нерозрахованих ставках з бонусного рахунку анулюються.

7. Для переказу (відіграшу) суми бонусу з бонусного на реальний рахунок, клієнту необхідно зробити ставок на суму бонусу в 12-кратному розмірі з реального рахунку, на ставках з коефіцієнтом не нижче 1.70. Вимоги, що пред’являються до ставок, які беруть участь в відіграші, вказані нижче. Також, для позначення поняття «відіграш» в тексті даних правил і на сайті може використовуватися термін «вейджер».

8. Ставка потрапляє в залік умов відіграшу в момент безпосереднього розрахунку (тобто коли в історії ставок отримує статус «Виграш» або «Програш»), а не безпосередньо в момент укладення клієнтом парі на сайті.

9. Ставки, які були розраховані зі статусом «Повернення» або «Часткове повернення» (наприклад, при грі на «Фору (0)» або «Тотал Більше 2»), в залік відіграшу не йдуть.

10. При серії ставок на одну подію (в одиночних або експрес ставках), в залік відіграшу буде зараховано тільки першу (за часом розрахунку) ставку, що відповідає умовам по пункту 6.

11. Для потрапляння ставки «Експрес» в залік умов відіграшу необхідно, щоб хоча б одна подія в ньому відповідала мінімально необхідному коефіцієнту, не мала статусу розрахунку — «Повернення» і раніше ставка на цю подію не брала участі у відіграші.

12. Ставки, розраховані через опцію «Cashout» (Страховка), не потрапляють в умови відіграшу ні за яких обставин.

13. Також, клієнту необхідно брати до уваги той факт, що розрахунок ставок в системі проводиться виключно в порядку внутрішнього алгоритму обробки ставок програмним забезпеченням компанії. Якщо клієнт зробив кілька ставок на одну і ту же подію (в ординарах або експресах), то в залік вейджера потрапить тільки та ставка, по якій буде першою зроблено розрахунок в системі. При цьому, хронологія розрахунку може не мати прямого зв’язку з хронологією прийому цих ставок в системі або іншими причинами. Претензії про порядок розрахунку ставок, які потрапили до відіграшу, компанією від клієнта не приймаються.

14. Бонусний рахунок доступний для ставок тільки тоді, коли на реальному рахунку недостатньо коштів для здійснення ставки. Перемикання між рахунками відбувається автоматично, якщо на рахунку залишилося менше 5 UAH (або еквівалентної суми в іншій валюті).

15. Ставки з бонусного рахунку розраховуються за загальними правилами розрахунку ставок букмекерської контори. Проте, ставки з бонусного рахунку не зараховуються для виконання умов відіграшу.

16. На момент переведення (відіграшу) бонуса на реальний рахунок, його сума не може перевищувати 2-кратний розмір від першого бонусного нарахування. Якщо сума бонусного рахунку на момент переведення, перевищує 2-кратний розмір від суми початкового бонусного нарахування, то на реальний рахунок буде переведена тільки сума бонусу в двократному розмірі, а решта коштів буде анульована при переказі.

17. Бонус вважається відіграним, якщо клієнт виконав всі умови відіграшу або на реальному і бонусному рахунках залишилися суми менше мінімальної ставки, а в історії немає нерозрахованих ставок. Будь-які інші бонуси та/або фрібети не можуть бути отримані клієнтом до переходу бонусу в статус «відіграний».

18. Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.

Регистрация В БК Пинап – все страны

46 просмотров

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *