SRL-ставки:що це таке, як проходять SRL-матчі

Не секрет, що одними з постраждалих через припинення спортивних змагань виявилися букмекерські контори, які планували навесні і влітку 2020 року активно приймати ставки на Лігу чемпіонів і Євро-2020, але вони виявилися біля розбитого корита через пандемію коронавируса.

З одного боку той факт, що мільйони, а то і мільярди людей опинилися відірвані від своїх звичних справ і змушені шукати шляхи боротьби з нудьгою і банально відволікатися від поганих думок — велика удача для різних онлайн проектів. Але букмекерські контори, отримавши в своє розпорядження вільний час любителів спорту, перший час не могли зрозуміти, як ним розпорядитися і використовувати своє покликання бути ефективними ліками від нудьги. Адже ставити люди звикли на спорт, а його практично повсюдно — скасували.

Спочатку букмекери пішли традиційним шляхом створення різних штучних ліг, підконтрольних тим БК, які їх організовують. Турніри з настільного тенісу від БК Фаворит і Паріматч, шорт-хокей і футбол в форматі 8 на 8, 6 на 6, 4 на 4, 3 на 3 і навіть 2 на 2 заполонили лінію букмекерських контор.

Також віддушиною для БК стали чемпіонати Білорусі і Нікарагуа, які не пішли на карантин через пандемію, а також першість Таджикистану, яка стартувала по графіку, незважаючи на карантин. Залишилися також деякі шведські та білоруські товариські матчі, але їх букмекери і раді були б скасувати, так як там терплять досить відчутних втрат через традиційно слабку підготовку букмекерських аналітиків на «диких землях» матчів команд з 56789-х дивізіонів.

У такій ситуації на допомогу букмекерам прийшли їхні багаторічні союзники — поставщики спортивної статистики для БК і провідних спортивних сайтів — компанія Sportradar. Володіючи унікальною в своєму роді статистичною базою, якої вже давно користуються букмекерські контори при складанні лінії, компанія Спортрадар запустила проект симуляції футбольних матчів провідних європейських чемпіонатів на основі статистики, зібраної раніше.

За заявленим розробниками даними, SRL-матчі проходять в режимі комп’ютерної симуляції без втручання людини і що найголовніше — букмекерської контори. Букмекери вже встигли зганьбитися на те, що управляли результатами матчів в настільному хокеї і ймовірно — інших турнірах, організованих їх силами в період пандемії, тому — віри різним шорт-лігам і настільним турнірам у бетторов стає все менше. Хочеться вірити, що ставки на SRL-матчі залишаються полем для чесної гри, де букмекер не втручається в процес — саме тим вони і стають цікаві зараз.

Рекомендації для ставок на SRL-матчі

Ставки на SRL тільки набирають популярність в букмекерських конторах, але з того, що вдалося зрозуміти за останні кілька днів — результати SRL-матчів дійсно мають набагато більше спільного з реальністю, ніж віртуальні матчі тієї ж Спортрадар, а іноді ці результати навіть більш передбачувані, ніж результати реальних футбольних матчів.

В першу чергу варто відзначити, що фаворити в SRL-матчах оступаються набагато рідше, ніж в реальності, а команди з якісною статистикою по «очікуваним голам» мають перевагу в SRL-лізі. Ті беттори, хто цікавився xG-голами, можуть зараз перевірити цілий ряд теорій і використовувати свої знання, так як SRL-матчі залежать від XG-моделей набагато більше, ніж реальні футбольні поєдинки з рядом невідомих параметрів у вигляді мотивації і ігрової форми команд.

У SRL варто грати по фаворитам, а крім того — розуміти, що статистика цих матчів набагато логічніше, ніж реальних поєдинків. Умовно — якщо команда подає багато кутових «на папері», то і в SRL-матчі вона буде подавати кутові досить стабільно. Те ж саме актуально для карток — якщо чемпіонат Іспанії хороший для гри на ТБ за цим параметром, то і SRL-Примера, не менше хороша для ставок на ТБ жовтих карток.

Також поки що помічений явний тренд збільшення результативності після перерви, а також відсутність великої кількості результативних ігор. Ставки на тотал менше в цілому поки що залишаються трендом SRL-матчів навіть в традиційно Большева чемпіонатах, але при рахунку 0: 0 після перерви можна ловити голи команд, які були гарні по xG-моделям до того як коронавірус призупинив спорт.

SRL — це, напевно, єдина альтернатива реальному футболу в години, коли в календарі немає жодного реального футбольного матчу. Це вже точно краще, ніж ставки на настільний теніс і настільний хокей, де букмекер сам вирішує — яким буде підсумковий рахунок. Принаймні любителям статистики варто поекспериментувати з SRL-ставками. Але в будь-якому випадку — ми безумовно чекаємо повернення великого футболу разом з усіма атрибутами звичайної, звичного життя.

Краща букмекерська контора для SRL-ставок — 22бет (бонус до 100 доларів)

Питання відповідь

Питання: Що таке SRL?

Відповідь: SRL — це Simulated Reality Sport, тобто симуляція реального спорту шляхом комп’ютерної обробки даних і створення наближеною до реальності моделі

Питання: Що таке SRL-матчі?

Відповідь: Матчі SRL це віртуальні матчі реальних футбольних команд, симульовані комп’ютером за реальними статистичними даними цих команд в попередніх матчах чемпіонату.

Питання: Що собою являє прогноз на SRL матч?

Відповідь: Прогноз на SRL-матч ґрунтується на вивченні статистики футбольних команд, представлених в SRL-грі, з метою створення моделі майбутньої гри і знаходження хороших варіантів для ставок по лінії БК.

Питання: чому в БК стало багато SRL-матчів?

Відповідь: Такі матчі з’явилися в лінії БК під час карантину, пов’язаного з пандемією коронавіруса, так як реальний спорт був поставлений на паузу.

Питання: Чи впливають букмекери на результат SRL-матчу?

Відповідь: Ні, емуляцією такого матчу займається партнер букмекерських контор — компанія Sportradar.

Питання: Як довго в лінії БК даватимуть SRL-матчі?

Відповідь: Ставки на SRL будуть актуальні в БК до тих пір, поки не увійде в звичне русло реальний футбол — тобто, як мінімум до серпня 2020 року. Надалі, якщо бетторам сподобається даний вид ставок, букмекери цілком можуть його залишити в лінії.

Питання: SRL-футбол чимось відрізняється від віртуального футболу?

Відповідь: Так, в SRL-матчах немає генератора випадкових числі, присутнього в віртуальному футболі і результати футбольних матчів більш логічні, так як емуляція матчів проводиться за реальною футбольної статистики.

Питання: Чи варто ставити на SRL-матчі?

Відповідь: В період карантину в ставках на SRL-матчі вже точно більше сенсу, ніж в грі на різних лігах, створених самими букмекерами. Але в цілому, кожному беттору вирішувати самому — ставити на SRL-футбол чи ні.

Питання: На які чемпіонати приймають ставки SRL?

Відповідь: Букмекери приймають SRL-ставки в основному на топові чемпіонати, за якими у Sportradar є база зі статистикою. Це чемпіонати великої п’ятірки — АПЛ, Прімера, Серія А, Бундесліга, Ліга 1, а також — австрійська Бундесліга, російська Прем’єр-ліга, турецька Суперліга, голландська Ередивізії, польська Екстракласу.

Питання: SRL-ставки є тільки на футбол?

Відповідь: Ні, букмекери приймають ставки SRL і на інші види спорту, зокрема — теніс і баскетбол.

Питання: За яким критерієм йде відбір матчів для SRL-ставок?

Відповідь: Спортрадар емулює матчі реального футбольного календаря, що не зіграні через карантин. Але розподіляє їх по днях, щоб кожен день у бетторів були матчі для ставок.

171 просмотров

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *